• Головна
 • Новини
 • Засновник партії Правда загрозою для Польщі вважає Україну

20.06.2019, 08:23

Засновник партії Правда загрозою для Польщі вважає Україну

«Gazeta Polska Codziennie» пише, що лідер нової партії Міхал Колодзєйчак також за відновлення діалогу з Росією і проти присутності в Польщі військ США

Про це повідомило Польське радіо.

Отже, як пише видання «Gazeta Polska Codziennie», лідер новоствореної партії Правда, відомий своєю симпатією до Росії фермер Міхал Колодзєйчак, вже в перших інтерв’ю заявив, що не заплатив би за присутність американських солдатів у Польщі. Військові сили США він назвав «окупаційними».

Досі Колодзєйчак прославився протестами фермерів, а тепер хоче штурмом пройти до Сейму. На його думку, найбільшою загрозою для Польщі є Україна і треба зробити все, щоб зупинити наплив працівників з України. Їх мали б замінити поляки, які повертатимуться із Західної Європи. В іншому випадку, за словами Колодзєйчака, в польських містах постануть райони українців і «за мить ми собі не порадимо».

Міхал Колодзєйчак також вважає, що необхідно відновити діалог з Росією. Як він сказав, «не може бути так, що ми стаємо на коліна перед Україною, а до Росії не озиваємося».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: