• Головна
 • Новини
 • Засновник партії Правда загрозою для Польщі вважає Україну

20.06.2019, 08:23

Засновник партії Правда загрозою для Польщі вважає Україну

«Gazeta Polska Codziennie» пише, що лідер нової партії Міхал Колодзєйчак також за відновлення діалогу з Росією і проти присутності в Польщі військ США

Про це повідомило Польське радіо.

Отже, як пише видання «Gazeta Polska Codziennie», лідер новоствореної партії Правда, відомий своєю симпатією до Росії фермер Міхал Колодзєйчак, вже в перших інтерв’ю заявив, що не заплатив би за присутність американських солдатів у Польщі. Військові сили США він назвав «окупаційними».

Досі Колодзєйчак прославився протестами фермерів, а тепер хоче штурмом пройти до Сейму. На його думку, найбільшою загрозою для Польщі є Україна і треба зробити все, щоб зупинити наплив працівників з України. Їх мали б замінити поляки, які повертатимуться із Західної Європи. В іншому випадку, за словами Колодзєйчака, в польських містах постануть райони українців і «за мить ми собі не порадимо».

Міхал Колодзєйчак також вважає, що необхідно відновити діалог з Росією. Як він сказав, «не може бути так, що ми стаємо на коліна перед Україною, а до Росії не озиваємося».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Світ

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: