• Головна
 • Новини
 • Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда

23.08.2022, 15:23

Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда

Польща підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно. Про це заявив президент сусідньої країни Анджей Дуда під час свого візиту до Києва.

"Хочу висловити величезну повагу українському народу за його надзвичайний героїзм щодо своєї Батьківщини", – заявив президент Польщі.

Очільники двох держав обговорили співпрацю у військовій та гуманітарній сферах, а також участь Польщі в відновленні України.

Дуда додав, що сьогодні Україна захищає свою незалежність, захищає цілісність своєї держави від російської агресії, яка розпочалася не 24 лютого, а 2014 року.

"Україна може розраховувати на Польщу. Я вірю, що Україна не лише захистить себе, а й переможе, поверне собі всі свої землі та відновить себе завдяки підтримці Польщі та всіх чесних народів", – сказав Дуда.

Додамо, що президент Польщі Анджей Дуда був першим світовим лідером, який відвідав Київ під час російської агресії. Це було 13 квітня 2022 року. Сьогодні напередодні Дня Незалежності України він знову приїхав до Києва.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: