• Головна
 • Новини
 • З 4 квітня шахти «Львіввугілля» відновлять роботу в обмеженому режимі

03.04.2020, 15:37

З 4 квітня шахти «Львіввугілля» відновлять роботу в обмеженому режимі

З 4 квітня шахти ДП "Львіввугілля" відновлять роботу, але в обмеженому режимі. Про це повідомили на епідприємстві.

Зокрема, у повідомленні сказано: 25 березня 2020 р. розпорядженням Кабінету Міністрів України №338-р. на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та продовжено карантин до 24.04.2020р.

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, матеріальних і фінансових втрат від тривалого простою, 2 квітня на спільному засіданні Ради директорів та штабу з питань по запобіганню поширення коронавірусу COVID-19 ДП «Львіввугілля» керівники відокремлених підрозділів спільно с профспілками обговорили ситуацію та вирішили: відновити роботу відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» в обмеженому режимі з залученням до роботи мінімально необхідної кількості працівників.

 • Оплата праці працівників, залучених до роботи під час карантину, проводиться по фактичних показниках роботи за фактично відпрацьований час, але не менше середнього заробітку.
 • Визнати не залучених до роботи в обмеженому режимі працівників           такими, що знаходяться у простої не з вини працівника, простої  оформити відповідними документами.
 • Відповідно ст.113 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX від 30 березня 2020 р. , час простою працівників оплачуватиметься з розрахунку двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).
 • Також не обмежується надання належних працівникам відпусток та час перебування у відпустці без збереження заробітної плати, а якщо є можливість та необхідність, запроваджується гнучкий  режим робочого часу, та (або) доручається окремим категоріям працівників виконувати роботу, визначену трудовим договором, дистанційно.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: