11.08.2019, 17:42

У Польщі офіційно розпочато виборчу кампанію

У п’ятницю, 8 серпня, в Польщі офіційно розпочато кампанію перед осінніми парламентськими виборами. Вибори до Сейму і Сенату відбудуться 13 жовтня.

У неділю відбувалися сімейні пікніки за участю політиків керівної партії Право і справедливість. Лідер ПіС Ярослав Качинськийвідвідав жителів місцевості Збучин у Мазовєцькому воєводстві. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький відбув до Великопольщі.

Про це пише Польське радіо. 

Під час зустрічі з виборцями Ярослав Качинський наголосив, що Право і справедливість відкидає політику обмеження розвитку села. Лідер правлячої партії підкреслив, що ПіС хоче, щоб усі - незалежно від місця народження - мали рівні шанси на розвиток та професійний ріст:

«Поляки – це спільнота, і в цій спільноті у всіх мають бути рівні права. У тому числі й економічні. Ми повинні добиватися того, щоб у кожного, незалежно від місця проживання, були рівні шанси, рівний рівень життя, рівні можливості для себе та дітей, щоб у всіх були рівні можливості просування, і в цьому напрямку ми рішуче йдемо», - наголошував Ярослав Качинський.

За словами лідера ПіС, партії, які раніше правили країною, не дбали про майбутнє польського села.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: