05.11.2019, 11:55

США вийдуть з Паризької угоди щодо клімату

США офіційно повідомили ООН про початок процедури виходу з Паризької кліматичної угоди 2015 року.

Про це інформує Deutsche Welle з посиланням на Держдеп США.

"Як зазначається в офіційному повідомленні Держдепу, поширеному ввечері в понеділок, 4 листопада, США офіційно вийдуть з Паризького угоди через один рік після отримання ООН повідомлення про це", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим у Держдепі нагадують, що в червні 2017 року Дональд Трамп назвав причиною виходу США з Паризької угоди щодо клімату "несправедливі економічні обмеження, які вона накладає на американських робітників, бізнесменів і платників податків".

Як наголошується, водночас держсекретар Майк Помпео заявив, що США продовжать займатися дослідженнями в галузі зеленої енергетики та користуватися поновлюваними джерелами енергії.

За даними Вашингтона, за останні роки Сполученим Штатам удалося скоротити всі види викидів в атмосферу, "попри те, що в країні продовжилося зростання економіки". За словами Помпео, з 2005 по 2017 рік загальний обсяг викидів парникових газів у США скоротився на 13%.

Як повідомлялося, Паризька угода регулює заходи щодо зниження вмісту вуглекислого газу в атмосфері з 2020 року. Її було підготовлено замість Кіотського протоколу в ході Конференції з клімату в Парижі і прийнято консенсусом 12 грудня 2015 року. США стали першою державою, що вийшла з цього договору.
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Маск представив електрокар Tesla Cybertruck

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: