Шеф Пентагону Марк Еспер у середу звинуватив Китай у приховуванні інформації про коронавірус Covid-19 як на початкових етапах епідемії, так і зараз.
Про це пише Інтерфакс-Україна.
"Китай міг би бути більш чесним раніше і надати набагато більше інформації, щоб ми могли отримати більш повне уявлення про характер вірусу і впоратися з ним", - заявив Еспер в інтерв'ю телеканалу Fox News.
"Навіть сьогодні ми бачимо, що вони приховують інформацію", - стверджує глава Міноборони.
Він зазначив, що необхідно "продовжувати тиснути на них" для того, щоб Пекін розкрив більше інформації про Covid-19.
Раніше в середу повідомлялося, що колишній керівник британської розвідки Mi6 Джон Соерс звинуватив владу КНР у тому, що вона приховала від світу інформацію про коронавірус Covid-19 на початкових етапах розвитку епідемії цього захворювання.
"У грудні і січні був короткий період, коли Китай справді приховував це (дані про Covid-19 - ІФ) від Заходу", - заявив Соерс телерадіокорпорації Бі-бі-сі.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація тимчасово припиняє фінансувати Всесвітню організацію охорони здоров'я, поки у Вашингтоні вивчають те, як ВООЗ реагувала на кризу з пандемією коронавірус Covid-19. Зокрема, президент називав цю організацію "прокитайською".
На його думку, в ВООЗ довгий час займали позицію, вигідну Пекіну, і тому пізно попередили світове співтовариство про те, наскільки серйозною є загроза Covid-19.
За словами Трампа, ВООЗ повинна була зазначити, що Китай погано інформує світову спільноту про поширення вірусу. Замість цього організація "хвалила" Пекін за "його так звану прозорість".
За темою
- Договір Москва-Пекін. Чому це погано для нас
07.02.2022, 10:16
- Вже за кілька років Китай розмістить більше ядерної зброї ніж Росія, прогонозує Пентагон
29.08.2021, 13:49
- У Китаї на 18 років посадили мільярдера - за «провокування неприємностей»
29.07.2021, 10:27
- У Китаї сім'ям дозволили мати трьох дітей
31.05.2021, 13:32
- Китайська фірма відмовилася постачати тести на коронавірус для чеських шкіл
31.03.2021, 19:55
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми