Раніше китайські сім'ї могли мати тільки одну дитину, потім дозволялося наявність двох дітей.
У Китаї влада дозволила місцевим сім'ям мати трьох дітей. Таке рішення ухвалив генсек Сі Цзіньпін. Про це повідомляє Кореспондент із посиланням на Reuters.
Коли саме рішення набере чинності, поки що невідомо.
Відзначимо, що до 2015 року в Китаї проводили демографічну політику "одна сім'я - одна дитина", яка була введена в країні в 1979 році. З початку 2016-го громадянам країни дозволили мати двох дітей.
Як повідомлялося раніше, в Китаї проводять насильницьку стерилізацію серед жінок для зниження народжуваності серед мусульманських меншин.
За темою
- Договір Москва-Пекін. Чому це погано для нас
07.02.2022, 10:16
- Вже за кілька років Китай розмістить більше ядерної зброї ніж Росія, прогонозує Пентагон
29.08.2021, 13:49
- У Китаї на 18 років посадили мільярдера - за «провокування неприємностей»
29.07.2021, 10:27
- Китайська фірма відмовилася постачати тести на коронавірус для чеських шкіл
31.03.2021, 19:55
- Китай відмовився надати ВООЗ вихідні дані про перші випадки COVID-19 – WSJ
13.02.2021, 11:37
Обговорення
Світ
ТОП
У поліції прокоментували конфліктну ситуацію у Дрогобичі за участі іноземних громадян
Трагічна ДТП у Шептицькому: одна людина загинула, ще двоє постраждали
Двоє травмованих людей внаслідок ДТП на Львівщині
13 червня: що треба знати про цей день
ЗСУ за добу знешкодили 1310 окупантів і 88 артсистем ворога
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні