• Головна
 • Новини
 • Китайська фірма відмовилася постачати тести на коронавірус для чеських шкіл

31.03.2021, 19:55

Китайська фірма відмовилася постачати тести на коронавірус для чеських шкіл

Китайська компанія Singclean відмовилася поставити більшу частину з 5 мільйонів тест-комплектів на виявлення коронавірусу, призначених для чеських шкіл. 

Цю інформацію «Чеському Радіо» підтвердив Мартін Ладир, власник фірми Masanta, яка виграла тендер на забезпечення чеських школярів антигенними тестами. 

Мартін Ладир є також власником компанії Good Mask, яка випускає респіратори на обладнанні, наданому Чехії Тайванем. Острів в минулому році відвідав глава чеського Сенату, що викликало гострий протест з боку влади КНР, які дозволили собі також погрози на адресу другої особи чеської держави. Саме з цим, як звертає увагу Мартін Ладир, пов'язана відмова Singclean, що зазнала тиску з боку влади Китаю, виконати свої зобов'язання в повному обсязі.

Фірма Мартіна Ладира Masanta, однак, сповнена рішучості здійснити поставки тестів в школи так, як це передбачено договором з Чеською державою. Найближчим часом в навчальні заклади надійдуть перші 1,5 мільйона тест-комплектів, які були отримані з КНР раніше. Решту тестів фірма планує закупити на європейському ринку.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: