• Головна
 • Новини
 • Цього року міжнародного захисту в Польщі попросили 220 українців

18.07.2019, 01:05

Цього року міжнародного захисту в Польщі попросили 220 українців

Протягом першого півріччя 2019 року міжнародного захисту в Польщі попросили трохи більше 1800 іноземців. Серед них - 220 громадяни України.

Це випливає з даних, опублікованих на сайті Управління у справах іноземців у Польщі, повідомляє Yavp.pl.

Найчастіше з проханням про надання притулку протягом останніх 6 місяців зверталися  росіяни - 1160 осіб, українці - 220 осіб та таджики - 52 особи. За підсумками розгляду всіх справ позитивні рішення винесли лише у 140 випадках.

Серед тих, кому вдалося отримати притулок та міжнародний захист у Польщі протягом першого півріччя 2019 року, було по 15 громадян України та Таджикистану, 49 росіян та троє афганців. 

“Іноземець отримує міжнародний захист, якщо йому загрожує переслідування або є реальний ризик втрати життя чи здоров'я у країні походження”, - зазначили в Управлінні з питань іноземців.

Разом з тим відмову отримало 185 українців, 534 росіяни, 39 таджиків та 25 вірмен. Розгляд значної частини справ був також зупинений через те, що заявники, не чекаючи рішення, виїхали з Польщі. Зокрема, так вчинило 47 громадян України, які спочатку клопотали про притулок у Польщі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: