• Головна
 • Новини
 • Борг із зарплати перед працівниками «Львівугілля» становить 159,34 млн грн

31.10.2020, 11:02

Борг із зарплати перед працівниками «Львівугілля» становить 159,34 млн грн

Учора, 30 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками профспілкових організацій підприємств вугільної галузі області.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

У межах зустрічі обговорили проблемні питання, зокрема погашення заборгованості із зарплати,  збуту вугільної продукції та фінансування галузі.

Очільник області зазначив, що 28 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка передбачає виділення Міністерству енергетики 1,4 млрд грн для забезпечення виплати заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

“Cтаном на сьогодні Міненергетики скерувало бюджетні запити в Мін’юст, Мінекономіки та Мінфінансів. Після проходження експертизи буде засідання бюджетного комітету Верховної Ради України і за прогнозами Міністерства енергетики кошти будуть виділення до кінця наступного тижня. Але я розумію, що люди не можуть бути без зарплати, тому ми додатково звернемось до Кабміну та Міненергетики для пришвидшення погашення заборгованості за відвантажену вугільну продукцію”, - зазначив Максим Козицький.

Станом на 29 жовтня заборгованість із заробітної плати працівникам ДП «Львівугілля» становить 159,34 млн грн.

Зазначимо, що на території області працює 7 шахт, 6 з них у складі державного підприємства «Львівугілля». Це шахти «Вiдродження», «Лiсова», «Червоноградська», «Великомостiвська», «Межирiчанська» та «Степова».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: