• Головна
 • Новини
 • Зняття мораторію на продаж землі може обернутись страшною політичною аферою

03.09.2019, 17:22

Зняття мораторію на продаж землі може обернутись страшною політичною аферою

Зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення може обернутись політичною аферою.

Так вважає Мирослав Дністрянський - доктор географічних наук, доктор суспільно-економічних наук Українського вільного університету в Мюнхені, професор кафедри географії України Львівського університету ім. І. Франка.

"Приймати рішення про зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення без обговорення цього питання на рівні всіх органів місцевого самоврядування і без Всеукраїнського референдуму – це страшна політична афера", - написав  Мирослав Дністрянський на своїй сторінці у ФБ.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський доручив новому Кабінету міністрів до 1 жовтня внести в парламент законопроект про ринок землі, а Верховній раді - до зими скасувати мораторій.

Про це він заявив на нараді за участю представників парламенту, Кабміну та правоохоронних органів 2 вересня.

За його словами, до 1 жовтня Кабінет міністрів повинен внести на розгляд парламенту законопроект "Про ринок земель сільськогосподарського призначення", який передбачає скасування мораторію на землю.

"Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Прийняти закон про ринок земель і скасувати мораторій до 1 грудня 2019 року", - додав Зеленський.

Нагадаємо, у серпні на бізнес-форумі в Туреччині Зеленський підтвердив, що до кінця року буде проведена земельна реформа, щоб у 2020 році запрацював повноцінний ринок землі.

"У цьому році ми обов'язково проведемо земельну реформу, яка вже в наступному році дозволить створити ринок землі в 40 млн гектарів", - заявив президент.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: