• Головна
 • Новини
 • У Львові ходять чутки про продаж ринку «Добробут»: ціни від 5 до 10 млн євро

08.02.2022, 08:08

У Львові ходять чутки про продаж ринку «Добробут»: ціни від 5 до 10 млн євро

Мерія Львова звернулась до суду через незаконну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га на пл. Князя Осмомисла.

Про це пише пресслужба ЛМР.

Львівська міська рада звернулася з позовом до ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «Галінвест» про визнання недійсним та скасування державного акту на право користування землею, скасування в Державному земельному кадастрі запису про реєстрацію земельної ділянки, та скасування в Державному реєстрі речових прав запису про реєстрацію права користування земельною ділянкою.

«В результаті моніторингу державного реєстру речових прав, було з’ясовано, що 24.12.2020 року ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «ГАЛІНВЕСТ» незаконно зареєструвало право постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування для будівництва готельного комплексу, яка знаходиться у м. Львові на пл. Князя Осмомисла», - поінформували у юридичному департаменті.

Також у департаменті додали, що загалом громаді Львова внаслідок афери, здійсненої СП «Галінвест», заподіяно збитків на суму приблизно 445 млн грн. Йдеться не лише про земельну ділянку на пл. Князя Осмомисла, а також про незаконне використання ділянок на вул. Таджицькій, 1 та вул. Земельній.

«Останнім часом у Львові ходять чутки про продаж ринку «Добробут». Ціни різні – від 5 до 10 млн євро. Так от – продавати там нічого – земля комунальна, права власності на нерухомість немає. А якщо випадково з’явиться в реєстрі – то воно незаконне», - пояснила директорка юридичного департаменту.

Детальніше про неправомірні дії СП «Галінвест» – у блозі керівниці юридичного департаменту міста за посиланням.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про цю ситуацію, дані, факти та скани документів, просять надсилати на поштову скриньку dep.yur@lvivcity.gov.ua.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський заплакав під час публічної молитви, коли згадав про Україну

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: