• Головна
 • Новини
 • Кадастрову карту України оновили новими даними про сільськогосподарські землі

14.02.2022, 11:15

Кадастрову карту України оновили новими даними про сільськогосподарські землі

​​​​​​​Публічну кадастрову карту доповнили двома новими інформаційними шарами. По-перше, йдеться про «Агровиробничі групи ґрунтів», що містить відомості Державного земельного кадастру щодо меж агровиробничих груп ґрунтів як в межах населених пунктів, так і поза їх межами.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

По-друге, «Природно-сільськогосподарське районування», що містить дані про межі 200 природно-сільськогосподарських районів України.

Ці дані були основою для загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки сільськогосподарського призначення, розробником якої було ДП «Науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою».

«Для перегляду нових інформаційних шарів в спливаючому меню Публічної кадастрової карти необхідно натиснути стрічку «Агровиробничі групи ґрунтів» чи «Природно-сільськогосподарське районування». Відтак, появиться змога ознайомитися з актуальними даними про те, чи відноситься певна територія до особливо-цінних земель, чи придатна земля для вирощування тієї чи іншої сільськогосподарської культури. Також ці дані можуть використовуватися під час розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі», - інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що постановою Уряду від 03.11.2021 № 1147 затверджено нову Методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: