• Головна
 • Новини
 • З відкриттям ринку землі її можуть скупити представники країни-агресора, - Михайло Цимбалюк

12.05.2021, 09:54

З відкриттям ринку землі її можуть скупити представники країни-агресора, - Михайло Цимбалюк

Народний депутат України, голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк зустрівся з представниками громадськості та фермерами новоствореного Львівського району.

Про це пише пресслужба ВО "Батьківщина". 

Політик під час зустрічі акцентував увагу на тому, що з 1 липня знімається мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

«Вже тепер фіксуються випадки, коли пропонують викуп земельних паїв. Роблять це спекулянти, аби за безцінь скупити землю, а потім її вигідно продати. Не виключено, що власниками землі можуть стати і представники країни-агресора. У нас пропонується за один гектар землі 20-25 тисяч гривень, тоді як, наприклад, у Німеччині, де набагато гірші грунти, – 70 тисяч євро. Варто лише зіставити ці цифри і все стане зрозуміло. Ніхто не проти  ринку землі, але аж ніяк у нинішніх нестабільних умовах, коли в Україні війна з російським окупантом, низька купівельна спроможність громадян, відсутній Банк земель, не приведено до відповідних стандартів законодавчу базу, яка стосується земельних питань», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині зазначив, що політична сила Юлії Тимошенко категорично проти такого безправ’я, тому розпочала збір підписів за проведення референдуму.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: