18.03.2020, 21:08

Всі шахти ДП "Львіввугілля" йдуть на карантин

Для протидії поширенню коронавірусу COVID-19 всі шахти державного підприємства "Львіввугілля" працюватимуть у режимі підтримання життєдіяльності.

Про це повідомила пресслужба "Львіввугілля" у Фейсбуці.

Зокрема, у повідомленні йдеться, що 17 березня, через непередбачувані наслідки у зв’язку із розповсюдженням коронавірусу керівники відокремлених підрозділів розробили заходи на тривалий термін зупинки підприємства із залученням мінімальної кількості працівників, передбачивши охорону об’єктів життєзабезпечення, складів, будівель і споруд, забезпечення збереження і підтримки гірничих виробок, необхідних для життєдіяльності шахти в частині провітрювання, водовідливу, підіймання до поновлення експлуатації гірничого виробництва.

На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)" та листа Мінекоенерго №26/1.6-208.1-7118 від 17.03.2020р.,

18 березня у зв’язку із епідемією коронавірусу на спільному засіданні штабу держпідприємства з питань по запобіганню розповсюдженню короновірусу COVID-19 та ради директорів ДП «Львіввугілля» за участі лідерів шахтарських профспілок вирішено: подальша робота шахт буде проводитися відповідно до розроблених заходів.

Оскільки неможливо забезпечити реалізацію рішень Уряду щодо протидії коронавірусу в умовах ведення виробничої діяльності, а головне – це здоров’я і життя працівників: роботу усіх відокремлених підрозділів – припинити, шахти перевести на режим підтримки життєдіяльності.

Кожен відокремлений підрозділ оперативно складає список необхідних для чергового режиму працівників, решта – у оплачувані (за наявності) відпустки з 18.03.2020 по 03.04.2020 (на час карантину).

Вже у дорозі закуплені ДП «Львіввугілля» 5 тисяч противірусних респіраторів, проводиться належна санобробка приміщень, усі АПК – на карантині, вхід стороннім особам заборонено.

О 15.00 відбудеться скайпселектор з Мінекоенерго.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: