08.05.2026, 13:22
19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
У Тернополі правоохоронці повідомили про підозру 19-річному водію BMW, який став винуватцем смертельної ДТП на дамбі Тернопільського ставу. Унаслідок аварії загинув 56-річний водій Renault Megane.
Трагічна автопригода сталася ввечері 6 травня на вулиці Руській поблизу дамби. За даними слідства, молодий водій BMW 330І рухався зі сторони мікрорайону Дружба у напрямку центру міста, однак не врахував дорожню ситуацію та стан покриття, не обрав безпечної швидкості й втратив контроль над автомобілем.
У результаті машину занесло на зустрічну смугу, де BMW зіткнувся з Renault Megane. Водій Renault отримав смертельні травми та помер на місці аварії.
Також у ДТП постраждав пасажир BMW 2005 року народження. Його госпіталізували до лікарні.
Слідчі встановили, що 19-річний керманич BMW не мав посвідчення водія відповідної категорії, оскільки ніколи його не отримував. За інформацією поліції, автомобілем він користувався за усною домовленістю з власником.
Після аварії юнака затримали. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть людини. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
До ліквідації наслідків ДТП залучали рятувальників аварійно-рятувального загону спецпризначення. За допомогою спеціального обладнання вони деблокували водія Renault із понівеченого автомобіля та передали медикам, однак врятувати чоловіка не вдалося.
Наразі правоохоронці продовжують досудове розслідування та встановлюють усі обставини смертельної аварії.
За темою
- У Тернополі сталася сутичка за участі ТЦК: постраждали військовий і жінка
06.05.2026, 15:08
- У Тернополі затримали чоловіка, який напав на сусіда в під’їзді та пограбував його
04.05.2026, 13:39
- Атака дронів на Тернопіль: 12 постраждалих, зруйновано інфраструктуру, евакуйовано десятки людей
01.05.2026, 20:13
- Смертельна ДТП на Тернопільщині: зіткнулися три авто, загинула водійка
01.05.2026, 13:10
- У Тернополі суд обрав запобіжний захід школярці, яка напала з ножем на однокласницю
30.04.2026, 16:12
Обговорення
Тернопіль
ТОП
На Львівщині засудили зрадника, який воював за рф та отримав 300 тисяч рублів за збитий вертоліт
З львівської школи №13 звільнили вчительку, яка ображала сина військовослужбовця
Табличка ділення на Укрзалізниці: у Львові викрили чергову корупційну схему
Поліція Львівщини розшукує Валентину Щербату з Шептицького
У Львові поліцейські викрили наркоділка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми