26.01.2022, 11:45

Від сьогодні у Тернополі посилили карантин

У зв’язку із різким зростанням захворюваності на COVID-19 у Тернопільській громаді впродовж останнього тижня та з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації, відбулося засідання міського оперативного штабу.

Про це йдеться на сайті Тернпільської міськради.

«На жаль, впродовж останнього тижня в рази зростає кількість хворих на COVID-19 серед мешканців Тернопільської громади. Значно збільшилася кількість людей з коронавірусною інфекцією, які перебувають  в медичних закладах. Спостерігається ріст захворюваності і серед дітей. За результатами роботи штабу прийнято ряд додаткових обмежень на території громади. Згідно з критеріями МОЗ, зараз Тернопіль відноситься до «помаранчевої» зони, тому ми повинні запроваджувати додаткові обмеження для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності», – відзначає міський голова Сергій Надал.

Заслухавши виступи медиків та інших учасників засідання, на штабі було прийнято ряд додаткових обмежень:

І) Обмежити доступ до структурних підрозділів міської ради відвідувачів. Відповідальним працівникам Тернопільської міської ради забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень, тощо поштовими чи електронними засобами.

ІІ) Заборонити роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування, після 22-ї та до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21-ї години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

ІІІ) Заборонити роботу дитячих ігрових кімнат.

IV) Управлінню освіти і науки:

Рекомендувати керівникам закладів освіти:

- організувати освітній процес для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності із використанням технологій дистанційного навчання, виходячи з об’єктивної ситуації по захворюваності в кожному закладі, зокрема, для учнів 1-4 класів:

-забезпечити належним чином освітній процес у відповідності до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 06.09.2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

-забезпечити належну  якість повітря приміщень в закладах освіти;

-забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей в закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.

V) Суб’єктам господарювання поновити на входах інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів одночасного перебування відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236.

VІ) З 24.01.2022 тимчасово заборонити масові зібрання, дискотеки, святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% загальної кількості (контроль покласти на організаторів заходів та керівників-адміністраторів).

VІІ) Управлінню транспортних мереж та зв’язку:

- організувати максимально можливу  вакцинацію водіїв та кондукторів громадського транспорту.

VІІІ) Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не перевищувати 50% загальної кількості.

Усі обмеження, окрім тих, де зазначена дата їх запровадження, вступають у дію з 26.01.2022 року.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: