• Головна
 • Новини
 • На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців

19.09.2022, 09:03

На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців

В Україні, зокрема і на Львівщині, захворюваність на Covid-19 наближається до піку. Його очікують вже на початку жовтня. Минулого тижня в області виявили 2372 нових хворих на коронавірус, а позаминулого тижня інфікованих було 1476.

Як повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України Наталія Тімко-Іванченко, з 12 по 18 вересня, в області провели 6410 досліджень на коронавірусну інфекцію і отримали 2372 позитивні результати. 

"У лікарнях перебуває 414 хворих. П’ять пацієнтів померли від ускладнень коронавірусу", – додала Наталія Тімко-Іванченко.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію зростає по всій Україні загалом і пік очікують вже на початку жовтня. Про це 16 вересня повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

"І наші експерти, і експерти ВООЗ прогнозують, що цього року пік захворюваності буде значно швидше, ніж у попередні роки – вже на початку жовтня. У попередні роки пік був наприкінці жовтня – початку листопада", – повідомив Ляшко.

Наталія Тімко-Іванченко радить не забувати про соціальну дистанцію, гігієну рук, у місцях масового скупчення людей радить одягати маску і при найменших ознаках хвороби звертатися до сімейного лікаря.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: