• Головна
 • Новини
 • Вибори у Польщі: у другому турі зустрінуться Анджей Дуда і Рафал Тшасковський

29.06.2020, 09:43

Вибори у Польщі: у другому турі зустрінуться Анджей Дуда і Рафал Тшасковський

Анджей Дуда (41,8%) подякував виборцям і привітав конкурента. Рафал Тшасковський (30,4%) сказав, що буде далі боротися за Польщу

Про це пише Польське радіо. 

«Я дякую усім, хто мені довіряє; після п’яти років за мене голосує набагато більше людей», - сказав чинний президент Анджей Дуда після оголошення результатів екзит-полу після першого туру президентських виборів. Згідно із даними екзит-полу, проведеного центром IPSOS, Анджей Дуда отримав найбільшу кількість голосів - 41,8% .На другому місці - кандидат від Громадянської коаліції Рафал Тшасковський - 30,4 %.

Анджей ДудаАнджей Дуда

Переможець першого туру привітав свого конкурента Рафала Тшаськовського із добрим результатом: «Я вітаю пана Рафала Тшасковського із результатом, котрий приведе його до другого туру виборів. Так, ми маємо різні погляди, маємо різні бачення Польщі з його партією - так само, як це було у 2015 році».

Анджей Дуда привітав усіх своїх конкурентів в президентських виборах і подякував їм за кампанію. Президент наголосив, що цьогоріч за пост глави держави змагалося одинадцять кандидатів. Чинний президент подякував полякам, котрі взяли участь у виборах — цьогорічна явка була рекордно високою. Як повідомляє Державна виборча комісія, станом на 17:00 явка у виборах становила 47,89%

«Майбутнє — це сім’я, майбутнє — це безпека, майбутнє — це праця, майбутнє — це інвестиції, майбутнє — це гідність. Я не маю сумнівів, що саме це потрібне Польщі у наступні роки», - наголосив Анджей Дуда, котрий бореться за переобрання його на пост президента Польщі.

Рафал ТшасковськийРафал Тшасковський

«Ми маємо шанс виграти ці вибори, - заявив кандидат від Громадянської коаліції на пост президента Польщі Рафал Тшасковський після оголошення результатів екзит-полів. - З такими результатами можна боротися за Польщу».

Політик подякував дружині та родині, а також Малґожаті Кідаві-Блонській, котру Рафал Тшасковський замінив у ролі кандидата в президентських виборах.

Рафал Тшасковський привітав Анджея Дуда із найкращим результатом з-посеред усіх кандидатів.

«Цей результат показує, що у Польщі є багато польок і поляків, котрі оцінюють останні п’ять років інакше, ніж ми, і котрі теж позитивно оцінюють реформи, проведені урядом Права і справедливості», сказав він. Політик наголосив, що не буде відмовлятися від програми Родина 500+, а також не збирається піднімати пенсійний вік.

Рафал Тшасковський також звернувся до виборців Шимона Головні (13,3% голосів), обіцяючи, що буде дивитися у майбутнє, і не вдаватиметься у політичні спори.

Виборча явка склала 64,3%.

Перше фото - УП 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: