Наступного тижня, з 6 липня, уряд Великої Британії послабить правила перетину кордону, до прикладу, для відпочивальників, які їдуть до певних країн Європи.
Про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.
“Уряд заявив, що з 6 липня загальні обмеження на несуттєві поїздки за кордон будуть ослаблені в Великій Британії. Відпочивальникам буде дозволено подорожувати в певні європейські країни без потреби йти в 14-денний карантин після повернення”, - пишуть у виданні.
Список туристичних коридорів з Великою Британією повинен бути опублікований на наступному тижні, і очікується, що в нього увійдуть Іспанія, Франція, Греція, Італія, Нідерланди, Фінляндія, Бельгія, Туреччина, Німеччина і Норвегія, але не Португалія або Швеція.
Також в самій Великій Британії буде введена “система світлофора”, а країни і їх регіони будуть згруповані за показниками зараження коронавірусом, і позначатися червоним, жовтим або зеленим кольорами.
Цей крок вважають “рятівним колом” для туристичної індустрії Європи. Дипломати ЄС також розглядають можливість зняття деяких загальноєвропейських заборон на поїздки.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Світ
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні