• Головна
 • Новини
 • В четвер у Ґданську розпочинається IV Український тиждень

05.11.2019, 23:10

В четвер у Ґданську розпочинається IV Український тиждень

В рамках IV Українського тижня відбудуться три театральні спектаклі, а також виступи, концерти та авторські зустрічі.

Про це пише Польське радіо.

Виступи, концерти, авторські зустрічі та спектаклі – це основні події Українського тижня у Ґданську, який відбудеться 7-16 листопада. Фестиваль, що пропагує українську культуру, відбувається вже вчетверте.

«Ми вважаємо, що є попит або навіть голод на контакт з українською культурою. Для багатьох поляків, з політичних та історичних причин, Україна все ще асоціюється з революціями, Майданами, а останнім часом і з війною. Нам не вистачає історій про іншу Україну. Культура може існувати через кордони та країни», - сказав консул України в Ґданську, Лев Захарчишин.

У вівторок, 12 листопада, в бібліотеці Ґданського університету відбудеться зустріч із доктор Маґдаленою Новак, авторкою книжки «Два світи. Проблема етнічної ідентифікації Андрея Шептицького у 1865-1914 роках». У суботу, 13 листопада, у приміщенні Польської Балтійської філармонії заплановано «Джазові інтерпретації» на музику Фридерика Шопена та поезію Адама Міцкєвича. Це проект української джазової піаністки Наталії Лєбєдєвої. В суботу, 16 листопада, виступить гурт «Dakh Daughters», який представить перформанс на межі театру, музику та рок-опери. Свій стиль вони описують як етно-хаос. Також у суботу в Європейському центрі солідарності відбудеться зустріч з відомою українською письменницею Іреною Карпою. Темою обговорення з авторкою буде місце української культури в Польщі. Окрім цього, в рамках IV Українського тижня відбудуться 3 театральні спектаклі. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Львові в супермаркеті мережі “АТБ” щур ганяє просто між ногами покупців

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: