Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, у якого також виявили COVOD-19, назвав критичною ситуацію з коронавірусом у країні, бо заклади охорони здоров'я не встигають госпіталізувати хворих.
Про це повідомляє Громадське з посиланням на «Интерфакс».
За словами Пашиняна, уряд обговорив можливість оголошення локдауну, але вирішив, що таке рішення не призведе до бажаного результату.
«Не тільки тому, що економічні наслідки будуть тяжкими, а оскільки ми впевнені, і моніторинг це показує, що не будуть дотримуватися карантину на належному рівні», — сказав прем'єр Вірменії.
Як передають «Новости Армении», Пашинян зазначив, що зараз понад 200 хворих чекають у черзі на госпіталізацію.
«Система охорони здоров'я перевантажена і не встигає госпіталізувати хворих. Є випадок, коли через несвоєчасне надання медичної допомоги померла людина. Два випадки смерті зареєстровані, коли пацієнт був у загальному відділенні, оскільки в реанімаційному відділенні не було місць», — зазначив прем'єр.
П'ять днів поспіль у Вірменії фіксують понад 500 нових випадків COVID-19. За останніми даними, у країні коронавірус виявили у 12 364 людей.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Світ
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
Ректором Львівської академії мистецтв знову обрали Василя Косіва
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні