Серйозним пораненням, кров'ю та втручанням медиків і поліції завершилися посиденьки з алкоголем для 2-х українців у селі Леліце Серпецького повіту (Мазовецьке воєводство).
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, двоє українців, які працюють в одній і тій же фірмі та проживають в одному помешканні, разом споживали алкоголь. Через деякий час між ними виникла сварка та шарпанина, під час якої 36-річний чоловік відкусив 33-річному колезі шматок правого вуха.
Після цього обоє раптово утихомирилися й продовжили пиятику. Однак у постраждалого на місці укусу почала кровоточити й набиратися гноєм рана, через що довелося терміново викликати “швидку”. Медики забрали українця до лікарні.
А вже наступного дня поліція взялася за його колегу. Той навіть до обіду не зміг протверезіти й мав 1,5 проміле в крові. Згодом чоловіку все ж пред'явили звинувачення в нанесенні серйозної шкоди здоров'ю та погрозах. За рішенням суду 36-річного громадянина України взяли під тимчасовий арешт.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Суспільство
ТОП
Зінченко у справі про вбивство Фаріон заявив про голодування та спробу самопошкодження в СІЗО
На трасі біля Львова загинула водійка Hyundai — авто врізалося у відбійник
У центрі Львова підліток на самокаті збив дворічну дитину
Смертельна ДТП під Львовом: водійка Hyundai загинула після зіткнення з відбійником
У Львові після удару 21-річного чоловіка підліток отримав перелом черепа
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми