• Головна
 • Новини
 • У Польщі очікують, що впродовж одного-двох тижнів пацієнтів стане дуже багато

22.03.2020, 17:45

У Польщі очікують, що впродовж одного-двох тижнів пацієнтів стане дуже багато

Міністр здоров’я Прольщі очікує, що найближчими днями кількість заражень у Польщі може становити від однієї до двох тисяч. Під час прес-конференції Лукаш Шумовський розповів, що на даний момент не можна передбачити, коли буде пік захворюваності

Про це пише Польське радіо.

Упродовж наступних кільканадцяти днів число заражень на коронавірус у Польщі може перевищити десять тисяч, - заявив у п’ятницю під час прес-конференції міністр здоров’я Лукаш Шумовський.

Уряд прийняв рішення, аби оголосити на території усієї країни стан епідемії. Такий крок дасть йому більше засобів боротьби з розповсюдженням цієї інфекції, зокрема це регуляція цін на низку товарів, введення обмеження у пересуванні або ж у функціонуванні деяких установ.

Міністр здоров’я очікує, що найближчими днями кількість заражень у Польщі може становити від однієї до двох тисяч. Під час прес-конференції Лукаш Шумовський розповів, що на зараз не можна передбачити, коли буде пік захворюваності:

«Мова про результати, про те, коли це закінчиться, безпідставна (…). Ми готуємося до високих чисел, до того, що на нас чекає найближчими днями, упродовж одного-двох тижнів, коли пацієнтів буде дуже-дуже багато».

Впровадження стану епідемії полегшує владі спрямовування відповідних служб і лікарів до тих регіонів, де допомога потрібна найбільше. Якщо виникне така необхідність, уряд може також розпорядитися щодо проведення відповідних санітарних дій або ж наказати проведення обов’язкового щеплення.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: