23.05.2019, 13:30

У Львові стартував II Молочний форум

Сьогодні, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького стартував масштабний Молочний форум, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Захід об’єднав представників аграрної сфери з Львівщини та інших областей.

Привітав учасників форуму перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«На Львівщині є традиції дрібного фермерства, особистих селянських господарств і я хочу подякувати всім присутнім, всім хто розвиває ці господарства і сприяє їх  розвитку і таким чином долучається до здоров’я нації та продовольчої безпеки нашої країни», - наголосив Ростислав Замлинський.

Також він вручив подяки менеджеру фермерського господарства «Еліт Мілк» Руслану Панасу та директору ТзОВ «Мостиське молоко» Ярославу Паньківу.

Окрім виставки тварин та презентації фермерської продукції, у межах форуму відбудеться 4 панельні дискусії. Першу проведуть спільно з Національною агенцією з ідентифікації тварин щодо створення національної бази даних у молочному господарстві. Друга дискусія – технологічна, пов’язана з новинками, які дозволяють краще утримувати корів і заробляти на виробництві молока. Третя тема  присвячена функціонуванню кооперативів та сімейних ферм, де фермери ділитимуться своїм досвідом. Четверта дискусія про якість молока. Також в межах форуму вперше власників корів відзначать дипломом Молочного форуму.

У другий день Форуму заплановані виїзди до кооперативів та молочних ферм.

Фото - Мирослав Пархомик 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Львів

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Охоронцям львівського ресторану Старгород повідомили про підозру у вчинені вбивства

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Рішення ПАРЄ - це наслідок цинізму Порошенка і його підлабузників

  Михайло Цимбалюк

  Політичний байстрюк Порошенка

  Наталя Тимчій

  Львів - для львів’ян, а вже потім для гостей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: