21.08.2024, 16:38

На Львівщині фермер зберігав боєприпаси

Їх вилучили

У Львівському районі правоохоронці затримали фермера, який незаконно зберігав боєприпаси

Про це повідомила поліція Львівської області, пише ВестНюз.

20 серпня під час санкціонованих обшуків у підсобному приміщенні на фермі підозрюваного поліцейські виявили та вилучили протитанкові міни, тротилові шашки та 1080 патронів калібру 5,45 мм.

Усе вилучене скеровано на експертне дослідження у Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Зловмисника, 48-річного мешканця одного з сіл Львівського району, викрили слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 спільно зі співробітниками Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України, за процесуального керівництва Жовківської окружної прокуратури.

Чоловік затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють походження боєприпасів.

Також вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

    Василь Чорний

    Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

    Богдан Козійчук

    Про чистоту мови правничої 

    bigmir)net TOP 100

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: