• Головна
 • Новини
 • Тимошенко: У вівторок ми змусимо команду Зеленського повернути розтрачені кошти до «ковідного» фонду

18.10.2020, 16:33

Тимошенко: У вівторок ми змусимо команду Зеленського повернути розтрачені кошти до «ковідного» фонду

"Гаряча" лінія, мобільні бригади, закупівля тестів і виключення з переліку ліків «фуфломіцинів», натомість - закупівля ефективних. А головне – повернення коштів до «ковідного» фонду, які влада витратила не за призначенням.

Про це лідерка партії «Батьківщина» повідомила під час пресконференції у Львівському пресклубі 18 жовтня, пише DailyLviv.

Юлія Тимошенко, яка перебуває з візитом у Львові, запропонувала низку кроків для подолання епідемії: 

- Найперше – це безкоштовний тест із задіянням всіх лабораторій, які є в країні. А їх – достатньо. До хворих із підозрою на ковід має виїжджати мобільна бригада, яка робитиме тести вдома. Можливо, до неї доведеться залучати додаткові сили, зокрема – студентів-медиків старших курсів.  Далі – ліки: вони мають бути безкоштовними, адже в більшості людей немає коштів на ліки, у нас 60% людям не вистачає на їжу. Слід оновити перелік препаратів, які не допомагають при коронавірусі. У всьому світі вже це виявили і виключили з переліку, а в нас – ні. Зате необхідних ліків – немає. Їх потрібно закупити коштом держави. Та мобільна бригада, яка виїздить робити людині тест, повинна залишати їй безкоштовні ліки, якщо пацієнт не потребує госпіталізації.

Також лідерка «Батьківщини» наголосила на тому, що нові місця для хворих у лікарнях не можна відкривати за рахунок тих, хто там перебуває з іншими хворобами.  

- Вони одних смертельних хворих виселяють, а ковідних – завозять. Так не можна, - сказала вона.

Крім того, Юлія Тимошенко вимагає повернути до Фонду боротьби з гострою з COVID-19, витрачені командою Зеленського не за призначенням.

- Там має бути 66 мільярдів грн. І ці кошти підуть на подолання епідемії. Цієї суми вистачить. У вівторок, на сесії ВР, ми вимагатимемо ухвалити постанову про повернення тієї суми, яку вони витратили на інші потреби, – сказала Юлія Тимошенко.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: