• Головна
 • Новини
 • Студентів, які не склали IFOM, виключать з медичних вишів

12.08.2019, 19:30

Студентів, які не склали IFOM, виключать з медичних вишів

Студентів, які не склали міжнародний медичний іспит IFOM або ж порушили норми поведнки під час іспиту, будуть відраховані з вишів.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України.

Як йдеться у повідомленні, сьогодні, 12 серпня, робоча група МОЗ України провела аналіз складання міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Через численні та масштабні порушення норм доброчесності та правил проведення іспиту успішність складання IFOM 2019 не впливатиме на долю студентів. Всі студенти, які складали іспит та не були залучені до порушень, мають бути переведені на 4 курс.

Через безпрецедентну кількість порушень, зокрема, розкриття частини тестових завдань у перший день складання та розповсюдження їх серед студентів, які складали іспит 2 і 3 липня, робоча група дійшла таких висновків:

 • Всі студенти, які з’явились і складали тест 1-3 липня, мають бути переведені на 4 курс і продовжити навчання.
 • Студентів, які було помічені в порушеннях норм доброчесності та правил проведення іспиту, зокрема фотофіксації тестових завдань та розповсюдження їх у публічному доступі, рекомендовано відрахувати з університетів.
 • Ті студенти, які не з’явилися на іспит, є такими, що не склали. Таким студентам буде надана можливість перескласти іспит впродовж наступного навчального року. Ті студенти, які не з’явились на складання іспиту з поважних причин, матимуть можливість наступного року скласти міжнародний іспит з основ медицини вперше.

До робочої групи МОЗ України увійшли представники університетів, студенти яких мали найбільшу кількість правильних відповідей, а саме Тернопільського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також Ужгородського національного університету.

Загалом IFOM склали 10 099 студентів - це понад 77% третьокурсників. Зокрема майже 89% студентів склали IFOM українською мовою у веб-форматі. Із 2783 студентів, що не з’явились на іспит, 45 надали докази поважних причин.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: