• Головна
 • Новини
 • "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


31.03.2020, 12:33

"Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

Вже майже рік події в нашій країні розвиваються від поганого до гіршого так швидко, що реальність не встигає за коментарями до неї.

Протягом року нова влада шукала охочих отримати за заслугами, але так і не знайшла, хотіла переконатися , що не в грошах щастя, але так і не змогла...

Сьогодні (30 березня) відбулися аж дві позачергові сесії Верховної Ради. Спершу розглядали кадрові питання. Звільнили двох міністрів, яких призначали три тижні тому, а призначити нових на їх місце голосів не вистачило. Прийшлося знову включати "турборежим", бо не могла країна залишитися без міністра охорони здоров'я і міністра фінансів в теперішній ситуації.

Але головним таки було питання землі. А ще вчора і сьогодні зранку спікер завіряв журналістів, що питання землі в порядку денному нема. І тільки поява Президента в парламенті і його короткий виступ дали зрозуміти всім, що дві позачергові сесії в один день скликалися саме із-за питання землі.
Говорив "гарант" дуже мало, але дякував депутатам дуже багато лиш за те, що під час пандемії в світі і Україні на їхню "долю" випав "шанс" продати 75 % тереторії краіни за міфічні фантики від МВФ.

А ми думали, що коронавірус шляхом проведення відповідної обробки і дезінфекції вирівняв всіх в правах і можливостях, незалежно від того, чи ти бідний, чи багатий, що всі стали невиїзні і вижити зможуть тільки в своїй країні. Але наші "слуги" вирішили, що перевершити самих себе - не межа їхніх можливостей.

Фото: procherk.info

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: