• Головна
  • Новини
  • Школам дозволили на час карантину не ставити оцінки з деяких предметів

23.09.2020, 11:33

Школам дозволили на час карантину не ставити оцінки з деяких предметів

Українські школи під час дистанційного навчання можуть оцінювати дітей у форматі «Зараховано / не зараховано», якщо більше половини уроків проводять онлайн.

Про це повідомляє Міносвіти.

«Надання дозволу на здійснення тематичного/семестрового/річного оцінювання предметів «Фізична культура», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Основи здоров’я» та окремих предметів варіативної складової не за 12-бальною шкалою, а – «зараховано» / «не зараховано» у разі проведення понад 50% уроків у дистанційному форматі», – повідомляють у МОН.

У разі запровадження школою власної шкали оцінювання результатів навчання учнів, вона має визначити правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: