• Головна
 • Новини
 • 90% шкільних укриттів Львова готові до навчального року

29.08.2022, 16:39

90% шкільних укриттів Львова готові до навчального року

90% укриттів у школах Львівської міської територіальної громади готові до початку нового навчального року, у решти 10% – ще тривають роботи. Про це заявив керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк,.

“Головна умова повернення дітей у школи – це їх безпека. З травня ми обстежували всі приміщення шкіл, які можуть виконувати роль укриттів. 111 навчальних закладів мають свої укриття, ще 16 – користуватимуться укриттями в інших приміщеннях, які знаходяться неподалік. В кожній школі проводились індивідуальні підготовчі роботи, залежно від їх специфіки. Більшість укриттів уже готові, в деяких – завершують роботи”, – сказав головний освітянин Львова Андрій Закалюк.

“Напередодні навчального року проведена колосальна спільна робота і державною службою із надзвичайних ситуацій, і Львівською міською радою, і освітянами. Підготовка навчальних закладів до офлайн-роботи розпочалась ще з весни. Є певні рекомендації щодо укриттів: підвальні чи цокольні приміщення, де повинні бути окремо вхід і вихід, місця для сидіння, вентиляція, санвузол, медичні засоби та первинні засоби пожежогасіння. З усіх шкіл, які підпорядковані Львівській міській раді, 90% забезпечені всім тим, що прописано у рекомендаціях. У близько 10% об’єктів ще проводяться роботи”, – наголосив начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Брегін,.

Також керівник управління освіти Львова наголосив, що кожна школа самостійно обирала форму навчання, залежно від специфіки кожного окремого навчального закладу. Додатково адміністрація школи проводила опитування серед батьків щодо форми навчання дітей.

“Ми передбачили багато різних варіантів щодо форми навчання. Кожна школа індивідуально вирішувала, в якому форматі у них буде розпочинатись навчальний рік. Ключовим показником є питання безпеки: кількість дітей, які можуть навчатись офлайн, визначалась від кількості місць в укриттях. Все решта – на розсуд самих шкіл. Десь діти будуть вчитись онлайн, десь будуть окремі дистанційні дні, десь молодші учні навчатимуться лише у школах, а старші – дистанційно. Ми просимо всіх батьків це все індивідуально з’ясувати у своєму навчальному закладі”, – додав Андрій Закалюк.

Додамо, що станом на 25 серпня МОН  провело огляд понад 23,5 тисяч закладів освіти по всій країні. Це – 93% від загальної кількості.  Відповідно до результатів перевірок, 51% закладів освіти готові до навчання в очній формі. Найвищі показники готовності до освітнього процесу – в місті Київ, Львівській та Чернівецькій областях.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: