• Головна
 • Новини
 • З понеділка більшість закладів освіти Львівщини розпочинають дистанційне навчання

13.03.2022, 14:07

З понеділка більшість закладів освіти Львівщини розпочинають дистанційне навчання

З понеділка, 14 березня, більшість закладів освіти Львівщини розпочинають дистанційне навчання. 54 школи в області працюватимуть у звичайному, очному форматі, декілька закладів освіти поєднуватимуть офлайн та онлайн форми навчання. Також за гнучким графіком відновлюється навчальний процес у професійно-технічних закладах освіти.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска, - пише прес-служба Львівської обласної ради. 

Він також розповів про створений волонтерами проєкт «Дистанційна школа», до якого долучилися кращі педагоги. Мета проєкту дати можливість отримувати знання дітям, які в умовах війни не можуть відвідувати школу.

«На сьогодні у Дистанційній школі зареєстровано 1301 учня. З них 57 % - це діти з Харківської області, 21 % - з Київської, також 9% - учні, які переїхали з інших регіонів на Львівщину», - пояснив Олег Паска.

Департамент освіти Львівської обласної військової адміністрації напрацював та розіслав освітянам рекомендаційного листа та порядок дій для зарахування у школи Львівської області учнів, які приїхали з інших регіонів.

Олег Паска також проінформував про те, що близько 15 тис. переселених осіб зараз тимчасово розміщені та проживають у закладах освіти Львівщини. 515 переселених дітей сиріт перебувають під опікою вихователів та педагогів області. Завдяки волонтерам, благодійникам, діти забезпечені усім необхідним і також залучені до навчального процесу.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: