05.02.2020, 13:11

Ще одну категорію ФОПів звільнять від сплати ЄСВ

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт 2166 "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо усунення дискримінації за колом платників)".

Законопроєкт підтримали 366 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Головною метою законопроєкту є удосконалення норм чинного законодавства України щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. З цією метою пропонується внесення змін до статей 4 та 7 закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Перелік осіб, які звільнені від сплати єдиного соціального внеску, якщо вони отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, пропонується доповнити особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність", - розповіла народний депутат від фракції "Слуга народу" Юлія Діденко, презентуючи законопроєкт.

Законопроєктом також пропонується звільнити осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, від сплати єдиного соціального внеску за себе, за умови взяття їх на облік як фізичних осіб-підприємців та провадження ними одного виду діяльності одночасно в якості ФОП та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: