23.01.2020, 11:11

Прем’єр пояснив новий євроборг боргами попередників

У спадок уряду дісталася купа боргів за шаленими відсотками. На сьогодні це — найбільша стаття видатків Держбюджету, яка в середньому до 2022 року становитиме 484 млрд грн на рік.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Саме тому уряд розмістив євробонди за найдешевшими в історії України відсотковими ставками. Простими словами, ми заміщуємо борги — віддаємо дорогі, а беремо значно дешевші. Що є вигідним для нашої держави», – пояснив Прем’єр-міністр.

За його словами, торік відсоткові ставки на зовнішні запозичення України становили приблизно 6,75% на рік. Сьогодні ж уряд запозичує 1,25 млрд євро під 4.375% річних. Фактично завдяки цьому "ефективному" рішенню економія для державного бюджету - 2 млн грн на день. А ці гроші буде спрямовано на програми соціально-економічного розвитку.

«Це яскраво демонструє довіру інвесторів до державної політики, яку впроваджує уряд під егідою Президента Володимира Зеленського. Довіра до держави — основа інвестиційного потенціалу країни. А інвестиції — це робочі місця для українців. Чим більша довіра, тим нижча відсоткова ставка. Україна на правильному шляху!» — резюмував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: