08.09.2021, 17:10

Україна випустить облігацій на 20 млрд під іпотеку

Облігації мають намір випустити, щоб іпотечні програми були доступними якомога більшій кількості українців.

В Україні випустять облігацій на 20 млрд грн для розвитку іпотеки. Про це на засіданні уряду в середу, 8 вересня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Кореспондент.

"Ми готуємо випуск облігацій на суму близько 20 млрд грн, щоб іпотечні програми були доступними якомога більшій кількості українців", - сказав він.

Також Кабмін на засіданні затвердив приєднання Державної іпотечної установи та ПрАТ Українська фінансова житлова компанія з переходом прав і зобов'язань ДІУ до Укрфінжитло .

"Встановити, що за договорами, укладеними Державною іпотечною установою, відбувається перехід прав і зобов'язань до ПрАТ Укрфінжитло в обсязі і на умовах, які існуватимуть на момент підписання попереднього акту", - зазначено в проекті постанови.

Такий перехід буде стосуватися і держгарантій, наданих ДІУ.

Нагадаємо, що в кінці січня Кабмін затвердив доступну іпотеку до 7% річних. Постанову затвердили з ініціативи президента Володимира Зеленського, який поставив завдання знизити процентну ставку. Пізніше стало відомо, що уряд спростив критерії для позичальників.

Також повідомлялося, що в Україні розширили можливості банків для іпотечного кредитування. НБУ дав можливість оцінювати невеликі кредити, які не створюють значних ризиків, за спрощеною процедурою, навіть якщо банк ще не накопичив великий портфель.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: