• Головна
 • Новини
 • На Львівщині понад 1000 дітей зростають в бідності, а 2239 - без батьківського піклування

05.12.2019, 12:32

На Львівщині понад 1000 дітей зростають в бідності, а 2239 - без батьківського піклування

Станом на сьогодні у Львівській області налічується майже понад півмільйона дитячого населення, з них 1036 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, та 2239 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис під час апаратної наради, що відбулась в ОДА 3 грудня - повідомили у Громадській рада при Львівській ОДА.

Отже, впродовж поточного року під опіку влаштували 276 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, створили 7 прийомних сімей, куди влаштували 13 дітей, а також 3 дитячі будинки сімейного типу, у які влаштовано 20 дітей, а ще 18 дітей влаштували у діючі прийомні сім’ї дитячих будинків сімейного типу.

Загалом в області діє 36 дитячих будинків сімейного типу і 87 прийомних сімей. У поточному році у сім’ї громадян влаштували 367 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. 

Також Володимир Лис наголосив на важливості навчання кандидатів-усиновлювачів, яке стало обов’язковим з 20 жовтня цього року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Серед позитивних показників є 20,4 млн грн субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги, а також виділення коштів із державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у розмірі 16,5 млн грн. Розпорядником субвенції є департамент соціального захисту населення.

Також було видано 37 компенсацій для придбання житла. За умов співфінансування з облрадою, придбано 24 житлових будинки для 44 дітей.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: