• Головна
 • Новини
 • НБУ змінив перелік неоподатковуваних операцій розрахунково-касового обслуговування

10.01.2020, 12:55

НБУ змінив перелік неоподатковуваних операцій розрахунково-касового обслуговування

Національний банк України уточнив перелік операцій із розрахунково-касового обслуговування, які не є об’єктом оподаткування.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

"Зокрема, внесено зміни до переліку операцій, пов’язаних з: відкриттям (закриттям) рахунків клієнтів у національній та іноземних валютах, банківських металах, документарним оформленням чи підтвердженням розрахунків клієнтів, проведенням розрахунків клієнтів та касовим обслуговуванням клієнтів", - йдеться в повідомленні.

Це дасть можливість користувачам правильно визначати операції з надання послуг з розрахунково-касового обслуговування, які не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість, з метою ведення податкового обліку.

Підставою для уточнення переліку операцій стали запроваджені у 2019 році зміни у валютному законодавстві, а також зміни у нормативно-правових актах Національного банку України з питань безготівкових розрахунків в Україні в національній валюті, порядку відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків - резидентів і нерезидентів. Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2019 № 167 "Про внесення змін до Переліку операцій з розрахунково-касового обслуговування, які не є об’єктом оподаткування", що набирає чинності з 1 січня 2020 року.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: