Очільниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що економічні наслідки викликаної пандемією кризи можуть бути більш серйозними, ніж спрогнозовані в квітневому звіті цієї організації.
Про це Георгієва заявила в інтерв’ю для BBC.
«Ми прогнозуємо скорочення доходів на душу населення впродовж цього року у 170 країнах світу та падіння світової економіки на 3%. Я хочу підкреслити, що насправді цей прогноз може виглядати оптимістичнішим, аніж реальність, що нас очікує», - зазначила глава МВФ.
Також вона додала, що МВФ готує останні макроекономічні прогнози, радячись з епідеміологами, чого раніше не траплялося за всю історію існування фонду.
«За їх словами, новий коронавірус - це велика загадка, і невідомо, чи не повернеться він у 2021 році», - наголосила Георгієва.
Водночас попри глибокий економічний спад, очільниця МВФ з обережно ставиться до передчасного скасування карантину.
Як повідомлялося, квітневий прогноз МВФ про падіння світової економіки протягом 2020 року на 3% ґрунтується на тому, що пандемія припиниться в другій половині 2020 року і заходи щодо її стримування можуть бути поступово ослаблені.
За темою
- Бюро економічної безпеки буде розслідувати тендер на сміттєпереробний комплекс у Львові
21.02.2022, 16:14
- Як у Польщі покарали громадянина України, який вивозив сміття в лісосмугу
14.02.2022, 19:12
- У Польщі очікують посилення міграційної кризи навесні
23.01.2022, 16:43
- На Львівщині число померлих переважає кількість народжених у 1,9 раза
26.12.2021, 15:10
- Демографічні втрати України є просто страшними: з 1993 року - понад 10 млн
23.12.2021, 21:13
Обговорення
Економіка
ТОП
У рейсовому автобусі на кордоні виявили приховану техніку на мільйон гривень
У львівських автобусах перевіряють роботу кондиціонерів
Незаконна порубка: підозрюють двох експосадовців лісництва на Львівщині
У Давидові продали землю під багатоповерхівку за понад 20 млн грн
На Львівщині засудили адміністратора Viber-каналу з даними про ТЦК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні