• Головна
  • Новини
  • У Польщі очікують посилення міграційної кризи навесні

23.01.2022, 16:43

У Польщі очікують посилення міграційної кризи навесні

Тиск нелегальних мігрантів з боку Білорусі на кордон Польщі може посилитися з настанням весни.

Про це заявив речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин, передає "Слово і Діло".

Жарин констатував, що зимові місяці та погана погода сприяють послабленню міграційних рухів. Проте навесні, зауважив він, варто очікувати посилення міграційного тиску на Європу.

«Останніми днями в групах, що організовують міграцію з Білорусі на Захід, з’являється більша зацікавленість у поїздках до Європи весною. Уже зараз людей заохочують приїжджати в Білорусь у травні», – зазначив він.

Речник попередив, що через кілька місяців білоруські служби можуть знову масово проводити свою акцію проти Польщі.

Нагадаємо, прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте заявила, що потік мігрантів з Білорусі припинився. У зв’язку з цим, країна вирішила не продовжувати режим надзвичайного стану.

Раніше повідомляли, що литовський уряд ініціював вивчення питання щодо можливості подати позов до міжнародного суду на Олександра Лукашенка через поводження з нелегальними мігрантами.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: