• Головна
 • Новини
 • МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові, - Степанов

06.08.2020, 19:30

МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові, - Степанов

Сьогодні, 6 серпня, з робочим візитом Львівську область відвідав Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. У межах візиту Міністр ознайомився з роботою трьох медичних установ: Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова, Львівську бласну клінічну лікарню, а також Львівський онкологічний регіональний дікувально-діагностичний центр.

Операції з трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету. Про це заявив Міністр під час візиту до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, пише пресслужба Львівської ОДА.

«Свій візит у Львів я розпочав з лікарні швидкої медичної допомоги не випадково. У квітні тут було створено нове відділення трансплантології, і вже з того часу зроблено 4 трансплантації нирок, а декілька тижнів тому — трансплантацію серця. Лікарня потужно розвивається у цьому напрямку. У медзакладі працює чудова команда, очолює цей заклад хороший фахівець — головний лікар Олег Самчук», — підкреслив Міністр Максим Степанов. 

Зазначимо, що у медичному закладі також планують робити операції з трансплантації печінки і легень. Очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що розвиток високоякісної системи трансплантації в Україні — один з пріоритетів роботи Міністерства. 

«МОЗ працює над тим, щоб за 2−3 роки Україна мала трансплантаційну незалежність. Ми хочемо, щоб наші громадяни не їздили за кордон на лікування, адже ми можемо робити такі операції всередині держави. Потрібно лише створити відповідні умови. І саме цим ми активно займаємося», — заявив Максим Степанов. 

Опісля, Максим Степаном взяв учать у робочій нараді спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, у межах якої розглянули питання вакцинації населення регіону за І півріччя 2020 року. За підсумками - Міністр доручив керівництву області вжити заходів для підвищення рівня охоплення вакцинацією населення Львівщини.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: