• Головна
 • Новини
 • Волинська обласна клінічна лікарня отримала ШВЛ-апарат

04.12.2021, 14:08

Волинська обласна клінічна лікарня отримала ШВЛ-апарат

Новітній апарат ШВЛ отримала, 3 грудня 2021 року, обласна клінічна лікарня як благодійну допомогу від «Укрексімбанку». Передача обладнання відбулась за участі заступника голови ОДА Андрія Ярмольського та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрія Легкодуха.

Про це повідомили в пресслужбі Волинської ОДА.

«Дуже й дуже потрібне медичне обладнання. У час пандемії та боротьби із коронавірусом прилади такого гатунку зосереджені у ковідному коспіталі у відділенні реанімації в Боголюбах у кількості 16 штук. Тож потреба лікарні в такому обладнанні завжди є», - розповів в.о. директора обласної лікарні Олександр Дудар.

Як зазначив заступник голови ОДА Андрій Ярмольський, отримати таку допомогу вдалося завдяки співпраці управління охорони здоров’я ОДА із представниками «Укрексімбанку». Також висловив сподівання, що спільні подібні проєкти стануть доброю традицією, а співпраця лише поглиблюватиметься.

Своєю чергою член правління АТ «Укрексімбанк» Михайло Медко розповів, державний «Укрексімбанк» нещодавно так комплексно розпочав працювати із органами влади, комунальним сектором та медичною галуззю.

«Ми суттєво перевиконали план прибутку у цьому році, тож коли надійшло звернення про таку допомогу – ми ні секунди не сумнівалися. Виділили на це декілька мільйонів гривень на купівлю таких дороговартісних апаратів. Презентувати їх декільком медичним закладам знайшли можливість через асоціацію торакальних хірургів України. Так, за сприяння керівництва області та державного банку ми внесли свій невеликий вклад для якісного лікування наших людей», - сказав Михайло Медко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: