• Головна
 • Новини
 • Львівщина на межі бюджетного провалу - половина районів і більшість ОТГ не можуть зібрати податки

05.08.2020, 08:50

Львівщина на межі бюджетного провалу - половина районів і більшість ОТГ не можуть зібрати податки

Департамент фінансів Львівської ОДА проаналізував виконання дохідної частини місцевих бюджетів у січні-липні за територіями обсласті.

Про це повідомила пресслужба ОДА.

Так, план надходження податків до загального фонду бюджету за 7 місяців не виконано по 31 території (місяць тому таких було 32). Це усі міста обласного значення, крім Борислава і Дрогобича, половина районів та 14 із 40 ОТГ. Загалом з усіх 607 бюджетів області план не виконано по 178 або29 %; на 1 липня таких було 206.

З точки зору перспектив завершення бюджетного року більш важливим зараз є рівень виконання річних планових завдань. Меншим як 50% (а це явна ознака невиконання бюджету за підсумками року) він є у містах Моршині, Новому Роздолі і Самборі, Перемишлянському, Радехівському і Сколівському районах та Грабовецькій, Новострілищанській, Мурованській і Бібрській об’єднаних громадах. Не набагато краща ситуація в м.Дрогобичі, Бродівському р-ні та Міженецькій, Судововишнянській, Рудківській ОТГ.

При збільшенні надходжень порівняно з відповідним періодом торік по області на 3,1 % маємо 21 територію, де надходження зменшились (на 1 липня таких територій було 23, на 1 червня – 29). Більш як на 10 % скоротилися поступлення в містах Моршині і Трускавці, Грабовецькій і Заболотцівській ОТГ.

Основною причиною невиконання місцевих бюджетів є недопоступлення податків і зборів від суб’єктів господарської діяльності, які повністю чи частково призупинили діяльність у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: