19.03.2020, 17:55
Карантин: банки скоротили години роботи і тимчасово закрили частину відділень
Українські банки вживають заходів щодо зниження ризиків для співробітників і клієнтів на час карантину, зокрема, тимчасово закривають частину відділень, скорочують години роботи, впроваджують санітарні години й обмеження на кількість клієнтів у відділенні.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Зокрема, Креді Агріколь Банк, зокрема, повідомив про тимчасове закриття 17 відділень зі 150 (тут і далі - на початок року, за даними НБУ). Решта працюють тільки в будні дні з 9:00 до 17:00 з перервою на санітарну годину, зазначено в повідомленні банку.
Банк "Південний" тимчасово призупинив роботу 22 з 98 відділень і скоротив робочий день (з 10:00 до 16:30) з трьома санітарними годинами. Додатково банк скасував роботу у вихідні й обмежив максимальну кількість клієнтів у відділеннях п'ятьма.
Укрсиббанк скоротив графік роботи з 10:00 до 16:00, упровадив сангодину й обмежив допустиму кількість клієнтів у відділенні п'ятьма людьми.
Відділення ТАСкомбанку працюватимуть лише у будні з 10:00 до 16:00, у них можуть перебувати до п'яти клієнтів.
Кредобанк скоротив години з 10:00 до 16:30, передбачив дві перерви на дезінфекцію і обмеження на кількість осіб у відділенні.
Ідея Банк і Укрексімбанк упровадили додаткові санчаси й попереджають про можливе обмеження на кількість осіб у відділеннях банку.
Ощадбанк приймає клієнтів лише в будні дні до 16:00, Правекс Банк і Глобус Банк - з 10:00 до 16:00, а ОТП Банк - з 9:00 до 17:00.
Усі фінустанови рекомендують користуватися онлайн-банкінгом і уникати операцій з готівкою.
Як повідомлялося, ПУМБ призупинив оформлення кредитів готівкою і кредитних карток, упровадив три додаткові перерви на сангодину й рекомендує клієнтам дотримуватися дистанції в 1 м, очікувати своєї черги на вулиці.
Райффайзен Банк Аваль запровадив обслуговування за попереднім записом, а Ощадбанк перерви у відділеннях на провітрювання і дезінфекцію і перевів інкасаторську службу в посилений режим роботи.
ПриватБанк упровадив санітарну годину в своїх відділеннях і рекомендує клієнтам очікувати своєї черги на вулиці.
Альфа-Банк тимчасово призупинив роботу 45 з 257 відділень.
За темою
- Власник «Сільпо» запускає конкурента monobank
19.08.2021, 12:34
- Рада прийняла закон про банки на вимогу МВФ
30.06.2021, 13:18
- Укрпошта відключила банківські термінали у відділеннях
20.05.2021, 09:26
- НБУ поновив рейтинг прибутковості банків
16.03.2021, 15:37
- Названі банки, які пройдуть оцінку стійкості
10.02.2021, 09:35
Обговорення
Економіка
ТОП
На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми