Міністр інфраструктури Владислав Криклій не планує займатися реалізацією проєкту Hyperloop в Україні.
Про це пише Наше місто.
"Я вважаю, що ідея, м'яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше, і простіше. У нашому випадку, на жаль, гіперлупа не буде", - сказав міністр.
При цьому Криклій підкреслив, що хоче, щоб українська інфраструктура їздила, літала, плавала і розвивалася максимально в усіх напрямках.
Hyperloop - проєкт вакуумного високошвидкісного поїзда, запропонований у 2013 році американським венчурним підприємцем Ілоном Маском. За словами Маска, швидкість поїздів зможе досягати до 1220 км/год. На сьогодні, проєкт до кінця не реалізовано. На випробуваннях вдалося досягти максимальної швидкості близько 450-460 км/год.
У 2018 році ексміністр інфраструктури Володимир Омелян виявив бажання підключитися до глобального проєкту Hyperloop. Будівництво тестового майданчика для Hyperloop планувалося в рамках розвитку індустріального парку в Дніпрі.
За темою
- Омелян знайшов джерела фінансування для Hyperloop
05.04.2019, 22:33
- Галопом до транспорту нового покоління
14.06.2018, 12:58
- Нема якісних доріг - буде новітня транспортна система: в Україні хочуть збудувати тестовий майданчик для Hyperloop
23.05.2018, 13:06
Обговорення
Економіка
ТОП
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми