23.05.2018, 13:06
Нема якісних доріг - буде новітня транспортна система: в Україні хочуть збудувати тестовий майданчик для Hyperloop
Фінансуванням проекту може зайнятися Єврокомісія.
"Ми бачимо фінансування за рахунок міжнародних організацій, а також Єврокомісії, яка дуже зацікавлена ??у пілотуванні проекту в Україні. Там це триваліші процеси, ми можемо це робити швидше. Вони зацікавлені в тому, щоб у подальшому перейняти у нас досвід із точки зору досліджень в області безпеки такого виду транспорту і того, як він впливає на транспортні потоки. Тому вони готові розглянути питання фінансування ", - сказав Озеран.
За словами чиновника, тестову трубу для випробувань потягів Hyperloop планують побудувати до 2021 року.
"За попередніми даними, до кінця 2019 року мають збудувати Центр транспортних інновацій у Дніпрі - офісні приміщення для розміщення відповідних стартапів і фондів. Щодо завершення будівництва тестової труби необхідно орієнтуватися на 2020-2021 рік", - розповів Озеран.
Реалізація проекту відбуватиметься у три етапи: спочатку проект мають схвалити в Національній академії наук України, потім у Дніпрі збудують тестовий майданчик, після чого розробники перейдуть до фінального етапу промислового будівництва.
Hyperloop - розроблена головою корпорацій Space X і Tesla Ілоном Маском транспортна система, що складається зі сталевих труб, усередині яких рухається потяг. Рухомий склад є герметичною капсулою на аеродинамічній подушці, що може розвивати швидкість понад 500 км/год.
Фото: dinheirovivo
За темою
- «Шахтар» підписав 17-річного вихованця «Карпат»
22.01.2019, 12:58
- "Я не можу собі уявити, як іноземці у Львові їздять тими маршрутками"
19.12.2018, 15:21
- Вісім львівських храмів відзначають празник Покрови
12.10.2018, 15:50
- Літня жінка розстріляла з вікна пару, що цілувалася
13.09.2018, 09:38
- Рабство у Львівській правничій гімназії?
07.09.2018, 08:38
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні