• Головна
 • Новини
 • Епіфаній: Росія вимагає, щоб ми самі руйнували православні храми в Криму

08.01.2021, 20:16

Епіфаній: Росія вимагає, щоб ми самі руйнували православні храми в Криму

Російська Федерація вимагає від Православної церкви України власними руками руйнувати православні храми в Криму. Чинна влада Росії – гірше більшовиків

Про це повідомив Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній у ток-шоу “Червона лінія з Сергієм Висоцьким” на Еспресо.TV.

“Зараз дуже складна ситуація на окупованих територіях: окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму. Ситуація складна як у Криму, так і на Донбасі. Вона певною мірою відрізняється, бо в Криму останній час є намагання знищити повністю присутність Православної церкви України. У нас відбирають центральний кафедральний собор. У певних місцях намагаються згідно судових приписів зносити храми”, – повідомив глава Православної церкви України.

На уточнення Сергія Висоцького, що чинна влада Російської Федерації діє як більшовики, митрополит Епіфаній додав: "Гірше, ніж більшовики, тому що вони самі руйнували храми. А зараз вони приймають рішення, щоб ми самостійно, власними руками знесли храм, який був побудований. Є такі приписи судів Російської Федерації про знесення храмів".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: