27.03.2019, 16:40

Дмитру Гнатюку 28 березня виповнилося б 94 роки

28 березня 2019 року виповнилося б 94 роки видатному українському оперному співаку, режисеру, педагогу та народному артисту України Дмитрові Гнатюку.

Про це на своїй Facebook-сторінці нагадав журналіст Михайло Маслій. Зокрема, він подає уривок одного з останніх інтерв'ю з Дмитром Гнатюком.

Дмитро Михайлович Гнатюк: «Живу тим же, що й наш багатостраждальний народ. Тими ж бідами, кривдами, проблемами і негараздами. Не можу постійно сидіти біля телевізора, болить мене за українців, нашу країну, яку нищать і розривають на куски. Росія мріє захопити світ. Їй все не під силу, тому хоче вдовольнити свої смаки нами. Такій величезній країні без малої України життя немислиме. А ми думали, що матимемо незалежність. Путін все робить, щоб не допустити цього. З перших днів я молився і переживав за Євромайдан. Він диво, щось надзвичайне. Хто б міг повірити, що зробимо таку велику справу, повалимо свого доморощеного диктатора, «крупнєйшого» злодія. Так обікрасти Україну, наш народ. Це ж який гріх. Розпуста, вседозволеність, золоті батони, золоті унітази, повні кузови старовинних ікон. Сором на весь світ. А невинно вбиті життя.... Хоч нас тепер атакує російський бузувір, в тисячу разів нахабніший і жорстокіший. Не можу змиритися, що Крим не наш уже. Печально мені з тим, що діється на Донбасі та Луганщині.
Навіщо Росія полізла туди? Адже стільки мають своєї землі, з якою ради не можуть дати. Адже жирує лише Москва і Петербург, а решта — бідося. Чого лізете до нас, своїх проблем замало? Люди добрі, дайте українцям пожити нормально та спокійно, щоб вони були задоволені. Скільки ж можна знущатися над нами! 
Я дивуюся, як Путін грішить і буде грішити. Навіщо лізти в Україну, за клаптиком землі, якої в Росії вдосталь?!!. Адже з собою всього не забереш. Тих награбованих мільярдів… Лише метр на два! І кожного це чекає. Путіна також».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: