• Головна
 • Новини
 • Діра у державному бюджеті 70 млрд грн – результат роботи влади за півроку

19.12.2019, 15:46

Діра у державному бюджеті 70 млрд грн – результат роботи влади за півроку

Рішення уряду зупинити ухвалення будь-яких казначейських документів і проведення всіх платежів через нестачу в держбюджеті – показник некомпетентності влади. Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу NewsOne.

«Такого не було навіть у часи світової економічної кризи. Ця ситуація є по суті переддефолтним станом. Уряд не має жодного розуміння, як закрити діру в бюджеті. Вже робили секвестр бюджету, коли на 20 мільярдів скоротили дохідну частину, але цього виявилось замало. Зараз ненадходження дохідної частини – мінус 70 мільярдів гривень», – обурився народний депутат, повідомила пресслужба "Батьківщини".

Іван Крулько зауважив, що наразі за різними бюджетними програмами уряд має зобов’язань на 100 мільярдів гривень, в той час як у казні до кінця року залишилось 26 мільярдів гривень. Це означає, що виконання всіх інфраструктурних проєктів, бюджетних програм, місцевих бюджетів зупинено.

«Діра у понад 70 мільярдів гривень – це результат діяльності уряду лише за кілька місяців. І це говорить про повний провал роботи влади», – резюмував народний депутат.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: