13.03.2020, 14:55
Чехія закриває кордони: на в’їзд для іноземців без дозволів на проживання та на виїзд для своїх громадян
Уряд Чехії прийняв рішення про повне закриття кордонів, заборонивши в’їзд всім іноземцям без посвідки на тимчасове чи постійне проживання.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.
"Ми вводимо заборону на в'їзд для всіх іноземців, за винятком іноземців з дозволом на тимчасове або постійне проживання, починаючи з півночі 16 березня . Уряд прийняв рішення, що він заборонить чеським громадянам та іноземцям з постійним або тимчасовим проживанням залишати Чеську Республіку", - заявив прем'єр-міністр Андрей Бабіш.
"Це дуже жорстка міра, але вона може зробити значний внесок у запобігання поширенню коронавірусу", - додав міністр внутрішніх справ Ян Гамачек.
МВС Чехії передбачило винятки для поїздок, зокрема, для водіїв вантажівок, автобусів, поїздів і рятувальників.
Люди, що працюють в прикордонних регіонах в межах 50 кілометрів від чеського кордону, зможуть продовжувати працювати.
Уряд також запровадив обов'язковий карантин для всіх, хто повертається з країн, які позначені як найбільші зони ризику. До цих пір карантин поширювався тільки на людей, які повертаються з Італії.
Окрім Китаю, Південної Кореї, Ірану та Італії, уряд також визначив Іспанію, Австрію, Німеччину, Норвегію, Швецію, Францію, Бельгію, Нідерланди, Данію, Британію та Швейцарію як небезпечні райони.
Раніше уряд Чехії оголосив надзвичайну ситуацію з 14:00 четверга через поширення коронавірусу в Європі. Обмежувальні заходи діятимуть 30 днів.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Світ
ТОП
На Запорізькому напрямку військові знищили "Сонцепьок" окупантів
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми