• Головна
 • Новини
 • Брюховичі щодуху втікають від Садового і його Львівської ОТГ

20.05.2020, 20:28

Брюховичі щодуху втікають від Садового і його Львівської ОТГ

Сьогодні, 20 травня, голови та представники громад Брюховичів, Бірків, Домажиру, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад підписали спільне звернення до Кабміну. У ньому висловили проханням підтримати створення ОТГ із центром у Брюховичах.

Про це пише LMN.

«Це було зібрання-обговорення подальших кроків. З громадами планували подальші кроки, які будуть здійснені вразі якщо Кабінет Міністрів почує нас та Брюховецька ОТГ таки буде утворена. Проговорили які діятимемо вразі, коли цього не відбудеться. Адже в будь якому випадку зупинятися не будемо і будемо діяти, – говорить Володимир Доманський голова селищної ради Брюхович. – Насправді ми пройшли всю необхідну процедуру, зібрали та підготували необхідний пакет документів. Все це нами було подано у свій час на розгляд ЛОДА, але на жаль, в області почуті не були. Велике було здивування і розчарування, коли побачили, що таки входимо у Львівську ОТГ. Тому вирішили не здаватися та звернулись напряму до Кабміну. Працюючи на цьому рівні, стало зрозумілим, що маємо непогані шанси та перспективу на утворення Брюховецької ОТГ».

У сьогоднішньому зверненні представники громад вкотре нагадали, що проектована Брюховицька ОТГ повністю відповідає критеріям створення об’єднаних територіальних громад, визначених на рівні уряду. Та наголосили, що саме вище вказані населені пункти висловили бажання об’єднатися в одну територіальну громаду.

«Ми маємо право на добровільне об’єднання і виправляємо помилки радянської влади, коли селище, яке має свою багатовікову історію, насильно заганяли у Львів», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Брюховицька ОТГ повинні об’єднати у своєму складі Бірську сільську раду із селами Бірки, Рокитне та Діброва; Домажирську – Домажир, Жорниська. Зеленів, Кожичі; Рясне-Руське – та село Підрясне, а також Ясниську сільську раду із селами Буда, Задебрі, Діброва, Лісопотік та Озерське.

До речі, сьогодні на слуханнях в уряді питання визначення меж Львівської ОТГ було відкладено.

Нагадаємо, на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» ЛОДА підготувала та подала на затвердження Кабінету Міністрів України перспективний план формування територій громад Львівської області. Цим планом було передбачено формування Львівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) у складі: м. Львова, м. Винники, смт. Брюховичі та смт. Рудно, — які вже зараз входять в адміністративну територію Львова, а також інших населених пунктів: с. Рясне-Руське, с. Бірки, с. Зашків, с. Гряда, с. Грибовичі, с. Малехів, м. Дубляни, с. Лисиничі.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: